O projekte Tester Plôch

Potrebujete zviditeľniť svoje reklamné posolstvo, alebo posolstvo obchodného partnera na veľkej ploche? Tvoríte outdoorovú reklamnú grafiku pre dôležitého klienta? Nie ste si istý grafickým prevedením na veľkých plochách, resp. plochách rôznych rozmerov? Alebo by ste si chceli pozrieť náhľad na vašu odvedenú prácu ešte pred tlačou? Ak ste odpovedali na všetky otázky áno, ste v správnom čase, na správnom mieste. My vám pomôžeme predísť svojmu sklamaniu, či sklamaniu na strane vášho zamestnávateľa, klienta.

Tester Plôch vám pomôže zdarma, rýchlo, jednoducho, spoľahlivo a hlavne interaktívne zobraziť váš grafický vizuál na veľkej reklamnej ploche. Okrem toho Tester Plôch nasimuluje viditeľnosť vášho vizuálu v živom náhľade v meste, pri rýchlostných cestách vo dne, aj v noci.

Jedinečnosť Testeru Plôch spočíva nie len v možnosti vizualizácie vášho návrhu, ale aj v možnosti vytvorenia jedinečnej URL adresy, na ktorej bude vašu grafiku či fotografiu možné zobraziť kdekoľvek a kedykoľvek. V prípade, že by ste chceli zobraziť grafiku len na krátky čas, aj pre vás máme priestor pre realizáciu.

Tester Plôch vám umožňuje zobrazenie vašich prác na bigboardoch aj na double-bigboardoch.

Zdieľajte svoje, práve vytvorené dielo so zamestnávateľom, partnerom, známym, či rodinou už v predstihu cez email, Youtube, Facebook, Twitter a Google+. Určite ich potešíte aktívnym prístupom k vašej práci.

Výhodami jedinečnej aplikácie Tester Plôch, okrem jednoduchosti, rýchlosti a spoľahlivosti, je aj aktuálnosť, overiteľnosť vizuálu a tiež zjednodušenie procesu objednávania tlače a jej aplikácie.